ajansy-yazılım
Google Reklamları

Dünyanın en çok bilinen ve Türkiye'de en çok kullanılan arama motoru olan google ile İstediginiz ülkede istediginiz dilde ve kendi belirlediginiz bütçe ile reklam verebilirsiniz. Organik sonuçlar, Google aramalarında doğal olarak çıkan sonuçlardır. Bu sonuçlar SEO çalışmaları ile iyileştirilebilir, Ödemeli sonuçlarda (Adwords reklamları ) ise bunun tersi olarak, belirlediğiniz kelimelerde arama yapılır ve reklamınıza tıklanırsa ödeme yaparsınız. Özetle, istediğiniz kelimelerde üst sıralarda çıkmak için para ödersiniz.

Organik ve ödemeli sonuçlar , arama sonuç sayfalarında beraber listelenir fakat ödemeli sonuçların sunum şekli farklıdır.

Google reklamları günümüzün en önemli reklam araçlarından biridir dogru ve faydalı sonuçlar alabilmek için Üzerinde çalışmanız, zaman harcamanız, doğru şekilde yönetmeniz ve dijital reklam çağında gerçekten yatırım yapmanız gerekir . Sizin adınıza tüm bu süreçleri yönetir ve raporlamasını yaparız.

Google Reklamları

Eğer istediğiniz kelimlerde üst sıralarda çıkamıyorsanız Google Adwords harika bir araçtır. Google’a reklam vererek yeni müşteriler kazanabilir ve işinizi büyütebilirsiniz

Google Reklamları

Google reklamları bildiğiniz ya da şu ana kadar kullandığınız reklam araçlarından farklı çalışır. Google Adwords kampanyanızı bir kere oluşturduktan sonra kendi haline bırakamazsınız. Bu düşünce en iyi ihtimalle size sadece zaman ve para kaybettirir.

Google Kurcusu Larry Page fotoğrafı

Üç şey dünyayı değiştirebilir : İki insan , İyi bir fikir ve çok çalışmak...

Larry Page

(Google Şirket Kurucusu)

PROJELERİMİZ

E-TİCARET SİTELERİ

Firmanın İnternet üzerinden müşterilerine ulaşabileceği 7/24 açık bir şubesi yani online dükkanı olsun.

DETAYLI BİLGİ

KURUMSAL SİTELER

İyi bir web site, sizi daha fazla müşteriye ulaştırır. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanız kolaylaşır. Daha çok kişiye ulaşırsınız.Tabi ki bu işi profesyonel kişilerle yaparsanız.

DETAYLI BİLGİ

DİJİTAL ENTEGRASYONLAR

N11 entegrasyonu , sahibinden.com , muhasebe program ve diğer aklınıza gelebilecek tüm entegrasyonlar uzmanlarımız tarafından yazılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

MOBİL UYGULAMALAR

Tüm android ve İOS uygulamalarda Ajansy ailesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

DETAYLI BİLGİ