ajansy-yazılım
İZİNLİ VERİTABANINIZ İLE KİTLELERE ULAŞIN

Toplu SMS ve Mail sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, Bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının başında cep telefonu ve internet gelmektedir.

Bu ikisini bir araya getiren Toplu SMS ve Mail Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır. Her kısa mesajın en az bir kere okunduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Toplu SMS ve Mail sistemlerinin bugün pek çok kitle iletişim aracının önünde bir reklam ve tanıtım aracı olduğunu görürüz. Kampanyaların, promosyonların, organizasyonların duyurulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatılmaların yapılması, müşteriler nezdinde kalite imajını yükseltecek çeşitli hatırlatmaların yapılması Toplu SMS ve Mail sistemleriyle mümkündür.

Toplu sms ve Mail gönderme işlemi her alanda iletişimi kolaylaştıracak önemli bir araçtır.

Toplu sms ve toplu mail fotoğrafı

Toplu SMS,internete bağlı bir bilgisayar üzerinden cep telefonlarına sms göndermektir. Cep telefonlarından toplu sms gönderimi sınırlı sayıda ,yavaş ,numara üzerinden ve tek tek gönderdiğinden tercih edilmemektedir. Geliştirilen toplu sms sistemimiz sayesinde mesajlarınız bilgisayardan klavye yardımıyla web sayfamızdaki toplu sms arayüzünden kaydettiğiniz binlerce numaraya tek bir tıklama ile gönderilir,anında ulaşır ve gönderilen cep telefonunda sizin isminiz gözükür.

Toplu sms ve toplu mail fotoğrafı

E-pazarlamanın en önemli özelliği ölçülebilir olmasıdır. Gönderilerinizin kaç kişiye başarıyla ulaştığı ve kimlerin kampanyanızla ilgilendiği gibi raporlar ile iletişim başarınız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. E-posta ile yapacağınız kampanyalardan alacağınız başarılı sonuçları geleneksel pazarlama kanallarında kullanabilirsiniz. Yüksek bütçelerle ve geniş çapta hazırladığınız kampanyalarınızı, öncesinde test etme imkânı bulmuş olursunuz.

Mail yaratıcısı Raymond Samuel Tomlinson fotoğrafı

Her ne iş yaparsanız yapın , başarmak için iletişim kurun...

Raymond Samuel Tomlinson

(e-Posta'nın Yaratıcısı)

PROJELERİMİZ

E-TİCARET SİTELERİ

Firmanın İnternet üzerinden müşterilerine ulaşabileceği 7/24 açık bir şubesi yani online dükkanı olsun.

DETAYLI BİLGİ

KURUMSAL SİTELER

İyi bir web site, sizi daha fazla müşteriye ulaştırır. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanız kolaylaşır. Daha çok kişiye ulaşırsınız.Tabi ki bu işi profesyonel kişilerle yaparsanız.

DETAYLI BİLGİ

DİJİTAL ENTEGRASYONLAR

N11 entegrasyonu , sahibinden.com , muhasebe program ve diğer aklınıza gelebilecek tüm entegrasyonlar uzmanlarımız tarafından yazılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

MOBİL UYGULAMALAR

Tüm android ve İOS uygulamalarda Ajansy ailesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

DETAYLI BİLGİ