ajansy-yazılım
KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik sizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtan renklerle ve sadece size olarak tasarlanmış logo, bloknot, websitesi, tahsilat makbzu gibi birçok detay içeren önemli bir öğedir.

Kurumsallaşma sürecine girip belli bir vizyonu olan tüm şirketlerin ilk olarak yaptığı yenilik bir kurumsal kimlik oluşturmaktır.Bu sayede sektördeki biçok rakibinin önüne geçer ve marka bilinirliliğini arttırır.

Tabi ki kurumsal kimlik şirketinizi yansıttığı gibi iş disiplini, çalışanlar ve iş sahipleri tarafından benimsenecek ve şirketi temsil ettiği düşünülecek bir şekilde hazırlanmalıdır.

Bu nokta da işin uzmanları yani bizler devreye giriyoruz, bünyemizde çalışan ve işinde uzman tasarımcılar tarafından oluşturulan tasarımlar sizlerin revizyonuna sunuluyor ve artıları eksileri tartışılıyor.

Ortak bir karara varıldığında şirketinizin kurumsal kimlik çalışmalarını titizlikle yürütüyoruz.


Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi

Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi

MARKA YÖNETİMİ

Marka yönetimi, bir markanın gelişimi ve başarıyı devam ettirmesindeki en önemli etken olması için yapılan çalışmalar ile sonuç odaklı işlerin tümüdür.

Marka yönetimi, bir ürünün algılanan değerini arttırmak için özel teknikler kullanan bir pazarlama işlevidir.

Kurumsallaşma sürecine girmiş olan firmaların ticari hayatın içinde modern bir ara yüze kavuşması için olmazsa olmaz şartlarından birisi markalaşmadır.

Günümüzde birçok firma piyasa şartlarında sağlam bir yer edinmek için marka yönetimine ihtiyaç duymaktadır. Girişimci fikirlerin büyümesinde çok önemli bir yere sahip olan marka yönetimi bu amaçla yapılmaktadır.

Firmanıza ait logo tasarımı reklam yönetimleri ve renkleri marka yönetiminin işlerini oluşturmaktadır.Sosyal medya paylaşımları google adwors reklamları ve diğer tüm duyuru çalışmalarını aynı anda yürütebilir ve şirketinizi çok daha ileriye taşımanıza yardımcı olur.