ajansy-yazılım
Youtube Reklamları

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google'ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkanı sunmaktadır. Medya şirketleri ve kullanıcı üretimi videoların gösterimi için WebM, H.264 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanır. Genel olarak; Video klipler, televizyon klipleri, müzik videoları, video bloglar, kısa özgün videolar ve eğitim videoları gibi içerikler yayınlanmaktadır.

YouTube video formatı olarak Flash Video Formatı (*.flv) kullanmaktadır. Web sitesinde istenen video klipler Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir. Video klipleri izlemek için Adobe Flash plug-ini bilgisayarda kurulu olmalıdır. Eklenen video klipler YouTube tarafından otomatik olarak 320x240 pixele küçültülerek Flash Video Format'a (.flv) dönüştürülmektedir. Mart 2008'de yüksek kalite olarak 480x360 piksel seçeneği eklenmiştir.Şu anda 720p , 1080p ve 4K mevcuttur. Şu anda ise son teknoloji olan 8K sistemi beta olarak kullanılmaya başlanmıştır

Dünyada bu kadar popüler olan bir site tabi ki farklı kazanç yollarına başvurmuş ve sitesi üzerinden reklam almaya başlamıştır.Son yıllarda hayatımıza giren video açılmadan izlediğimiz reklamlar da bu sektörün devi haline gelip yüksek kazanç getirmesini sağlayan öncelik olmuştur.

Youtube Reklamları 1

Dünyada interneti kullanan her kullanıcının yaklaşık zamanının 4/1'ini Youtube'da geçirdiği analizlerle saptanmış ve en güvenilir marka tanıtım aracı olarak kayıtlara geçmiştir.

Youtube Reklamları 2

Video içi görüntülü reklam, Youtube arama reklamları, Video içi metin reklamları gibi birçok reklam taktiği geliştirmiş ve müşterilerine sunmuştur.

Youtube CEO'su Susan Wojcicki'

Basit ve küçük girişimler kocaman adımlara dönüşebilir....

Susan Wojcicki

(Youtube Şirket CEO'su)

PROJELERİMİZ

E-TİCARET SİTELERİ

Firmanın İnternet üzerinden müşterilerine ulaşabileceği 7/24 açık bir şubesi yani online dükkanı olsun.

DETAYLI BİLGİ

KURUMSAL SİTELER

İyi bir web site, sizi daha fazla müşteriye ulaştırır. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanız kolaylaşır. Daha çok kişiye ulaşırsınız.Tabi ki bu işi profesyonel kişilerle yaparsanız.

DETAYLI BİLGİ

DİJİTAL ENTEGRASYONLAR

N11 entegrasyonu , sahibinden.com , muhasebe program ve diğer aklınıza gelebilecek tüm entegrasyonlar uzmanlarımız tarafından yazılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

MOBİL UYGULAMALAR

Tüm android ve İOS uygulamalarda Ajansy ailesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

DETAYLI BİLGİ