ajansy-yazılım

Web siteleri firmanın renklerine logolarına ve yaptıkları işlere göre farklı farklı tasarlanmalı ve uygulamaya alınmalıdır.Kurumsal bir web sitesini tasarlarken firmanın site içerisindeki gereklilikleri düşünülmeli ve şahsa özgün kodlarla yazılım işlemi gerçekleştirilmelidir.Unutmamak lazım ki yazılan web siteleri internetteki yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilecek ve sizin firma saygınlığınızı temsil edecektir.

Sitenin tasarım aşaması kadar önemli olan bir nokta ise SEO tekniklerine uygun yazılmasıdır.SEO tekniklerine uygun yazılmayan web siteleri arama motorlarında alt sıralarda kalmaya mahkumdur ve üst sıralara çıkmak için tekrar ücret ödemek zorundadırlar. Bu nedenle websitesi içeriklerinin hazırlanması profesyonel bir hizmet gerektirir.İşte tam bu noktada Ajansy olarak sizin ve firmanızın gerekliliklerini düşünüp sizlere özgün kodlarla tasarım gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal web Sitesi resim1

Son yıllarda yaygın olarak kulklanılan cep telefonundan internet erişimi web sitelerini de mobil ortama taşımış ve insanların sürekli olarak sizin ve firmanızla ilgili bilgilere ulaşmasını sağlamıştır.Sektörde rakiplerini geride bırakmak isteyenler için kişiye özel olarak hazırlanan ve en özgün hali ile sizlere sunulan mobil web site uygulamaları, daha güvenilir bir imaj yaratabilmek adına oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kurumsal web Sitesi resim2

Teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanarak hazırlanan mobil web tasarım uygulamaları, kullanıcıların her an ve her yerde firmaya ulaşabilmelerini sağlayabilmektedir. Müşterilerine değer veren firmaların sıklıkla tercih ettiği bir yöntem olan mobil web site uygulamaları, onlara en kolay şekilde alışveriş yapabilme avantajı da sağlamaktadır.