ajansy-yazılım
Android Uygulama
ANDROİD UYGULAMALARI

Dünyanın en popüler mobil işletim sistemidir ve telefon devlerinin kendi markalarında sunduğu bir yazılımdır.Bu devasa sistemde 2 milyonun üzerinde uygulama bulunuyor ve bu rakamlar gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.Elbette böyle bir havuzun içinde her şirket yer almak ve kendisine ait android bir yazılımının olmasını istemektedir.

Tabi ki bu uygulamayı yazarken dikkat edilmesi gereken bir çok hassas konu vardır ve uzmanlık gerektirir.Ekibimiz ve uzmanlarımız tarafından yazılan tüm android uygulamalar geliştirmelere açık ve günümüz teknolojisine uygun olarak geliştirilir.İOS UYGULAMALARI

Apple'ın kendi geliştirmiş olduğu bir yazılımdır ve Apple haricinde hiç bir cihazda kullanılamaz.İphone telefon modelleriyle daha çok tanınan İOS android kadar olmasa da kullanıcı ağı çok geniş bir yazılımdır.Bu sistem üzerinde de 1,5 milyonun üzerinde uygulama yer alıyor.

İOS uygulama yazabilmek için bilinmesi gereken bazı özel programlama dilleri vardır ve yüksek seviyede uzmanlık gerektirir.Ajansy ekibi olarak İOS uzmanlarımız tarafından siz değerli müşterilerimiz için özgün olarak tasarlanan ve yazılan uygulamalar da tüm uygulamalar gibi geliştirmeye ve özellik eklemeye açıktır.

ios uygulama


windows uygulama
WINDOWS PHONE UYGULAMALARI

Windows Phone, Microsoft tarafından geliştirilmiş ve Windows Mobile serilerinin devamı olan bir mobil işletim sistemidir. Windows Mobile işletim sistemine son verildikden bu sisteme geçiş yapıldı.Günümüz mobil piyasasında çok fazla kullanılmasa da bazı telefon devlerinin tercihi arasında yer almaktadır.

Uygulamaları konusunda diğer devler kadar yaygın bir ağa sahip olmasa da yaklaşık 500.000 uygulaması vardır.İsteğe bağlı olarak kendi kodlarıyla yazılım geliştirilebilmektedir.